Plastik paletler ahşap palet ürünlerine göre çok daha fazla uzun ömürlü olması nedeni ile tercih edildiği bilinmektedir. Ülkemizde olduğu gibi Avrupa ülkelerinde de en çok tercih edilen palet çeşitlerinden biridir. Plastik palet hafif olması ve direncinin de yüksek olması nedeni ile şirket ve firmaların tercihidir. Bipalet.net olarak kullanımı sonlanmış olan tüm plastik paletlerinini değerine nakit olarak satın almaktayız.

Plastik palet ürünlerinin bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Rackable plastik palet, Stackable plastik palet, Nestable palet, Drum palet, İhracat palet gibi çeşitleri bilinmektedir. Elinizde bulunan ve kullanmadığınız tüm plastik palet ürünlerinizi ekiplerimize ulaşarak hemen nakite çevirebilir, satabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere her bölgeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hızlı Hizmet

Tüm plastik palet çeşitleriniz için sizlere satış kolaylığı sunuyoruz. Bize ulaşın hemen satış ekibimiz sizlere destek sağlasın.

Teklif İsteyin

Plastik paletlerinizi satmak istiyorsanız bizlere iletişim sayfamızdaki formu doldurarak ulaşabilir ve hemen teklif isteyebilirsiniz.

Yerinde Tespit

Plastik palet ürünlerinizin satışı için uzman personelimiz ürünlerinizi yerinde görüp sizlere hemen fiyat verebilmektedir.

İkinci El Plastik Palet Alım Satım

İkinci El Palet Alanlar arıyorsanız kurumsal ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. İstanbul tüm ilçe ve semtlerinden bizlere ulaşabilir ve plastik palet satışı yapabilirsiniz. Kullanmadığınız, atıl ve hurda halindeki tüm paletlerinize talibiz.