ikinci el palet firmaları

İkinci El Palet Firmaları

Palet alım satım işleri hiç olmadığı kadar yüksek dönemlerindedir. İkinci el palet firmaları olarak ihracat firmalarında, şehir içi taşımacılık firmalarında daha bir çok farklı endüstri sektöründe kullanılmış paletleri satın almaktayız. Sayısı kaç olursa olsun firmamız Bipalete hemen ulaşarak paletleri değerinde fiyat kaybı yaşanmadan kolayca satabilirsiniz.

Euro / Epal Palet, Ahşap palet çeşitleri, Plastik palet dahil tüm palet ürünlerinde alım yapıyoruz. En iyi fiyatlarla ikinci el palet alımı yapan firmamız hem geri dönüşüm hemde tamir onarım işleri ile paletleri tekrar kullanıma sunabilmektedir.

ikinci el euro palet firmaları

 

İkinci El Euro Palet Firmaları

Avrupa birliği standartlarında ölçü, ebat ve teknik özellikleri bulunan EUR/EPAL palet ürünlerinde en yüksek ikinci el fiyatları veriyoruz. İşimiz sadece ikinci el paletler de alım yapmak olup bu alanda profesyonel nitelikte hizmet veren ender firmalardan biriyiz. İstanbul ikinci el palet alanlar olarak tam kadro eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. İhracat firmalarında euro paletlerin kullanım çokluğu nedeni ile hizmet talebide oldukça yüksektir.

Eğer euro paletlerde satış yapmak istiyorsanız ilan veya farklı yöntemlerle uğraşmadan paletlerinizi hemen kolayca satabilirsiniz. Haftanın 7 günü ikinci el palet firmaları olarak yerinizden alım yapıyoruz.

2.el Palet Firması Arıyorsanız

İstanbul iççinde bölge, semt ve ilçe fark etmeksizin ikinci el palet alımı yapıyoruz. Arayın satmak istediğiniz tüm paletleri peşin ödeme ile yerinizden aynı gün kendi araçlarımızla hemen alalım.

Kolayca PALET satın

İkinci El Ahşap Palet Firmaları

Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat, sevkiyat ve her türlü taşımacılıkta farklı tip ve çeşitler de ahşap palet kullanımı yapılır. Depolama firmaları, konteyner taşımacılık ve farklı sektör ve endüstride çeşitli ahşap palet kullanımı vardır. Bipalet her tür ebat ve ölçülere sahip ahşap paletlerinizi en uygun fiyatlarla sizleri mağdur etmeden satın alır. Sizleri ürünlerinizi satmak için günlerce bekletmez. Sizlerden satın alınan adetleri ne kadar olursa olsun tüm ahşap palet ürünleri için peşin ödeme yapar.

ikinci el ahşap palet firmaları

İstanbul İkinci El Palet Firmaları

Palet sektörü çok talep alan bir sektör olmasın karşın işçilik yükünün fazla olması nedeni ile firma sayısı az olan ender alanlardan biridir. Üretim ve imalat konusunda firma sayısı her ne kadar fazla olsa da ikinci el palet firmaları bulmak o kadar kolay olmaz. Bipalet firmamız ise mobil gezici ekipleri ile bu alanda müşterilerine eksiksiz hizmet ve daimi hizmet veren bir kaç firmadan biridir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir