ikinci el palet alınır

İkinci El Palet Alınır

Eskiyen, yıpranan yada iş değişikliği nedeni ile kullanmadığınız ikinci el palet alınır. Firmamız Bipalet sayısı kaç olursa olsun boşta duran ve görevi olmayan tüm paletlerinize taliptir. Paletleri satmak istiyorsanız firmamız İstanbul içinde aynı gün adresinizden kendi araçları ile alım yapmaktadır. 0 532 382 33 53 nolu hattımızdan 7/24 palet satışı için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sanayi alanında, taşımacılık sektöründe, depolama alanlarında paletler yıllardır kullanılır. Hem şehir içi hemde uluslararası taşımacılığın olmazsa olmaz yardımcı ekipmanlarıdır. Kesinlike değerlendirebileceğiniz paletleri firmamız ile nakite çevirebilirsiniz. İkinci el palet alan firmamıza ulaşın hemen adresinize gelelim ve yerinizden peşin ödeme yaparak paletlerinizi alalım.

ikinci el euro palet alınır

İkinci el çıkma palet alınır

Eskiyen kullanılmayan palet ve palet çeşitlerini Bipalet ile değerinde nakit ödeme ile satın. Euro, Epal, Ahşap başta olmak üzere tüm palet çeşitlerinde yerinizden alım yapıyoruz.
000
Aynı Gün Nakit Ödeme ile Palet Alıyoruz

İkinci El Euro Palet Alınır

Eur palet yada Epal palet olarak bir çok sektörde yaygın şekilde kullanımı olan bu paletler genelde 80x120 cm standart ebatlardadır. Ortalama 80 parça tahtadan meydana gelmektedir. 1500kg ortalama yük taşıma kapasitesi bulunan bu paletler depolama ve lojistik alanında sıkça tercih edilmektedir. Genelde kullanım yapılan yerlerde çoklu sayılarda bulunmaktadır.

Firmamız ikinci el palet alınır hizmetleri kapsamında firmalardan toplamış olduğu paletleri tamir ve onarım işlerimine tabi tutar ve tekrar kullanıma sunabilmektedir. Bu sebeple kesinlikle ikinci el euro paletlerinizi çöpe atmayın, hurdaya versin doğru firmaya satınız. Kalın, orta ve ince tip tüm euro paletlerde alımlarımız bulunmaktadır.

ikinci el ahşap palet alınır

İkinci El Ahşap Palet Alınır

Ahşap paletler ülkemizde kullanım amacına göre farklı model, ebat ve teknik özelliklerde kullanılabilmektedir. Uluslararası kullanımda her ne kadar standart ölçüleri bulunsa da serbest piyasa da farklı, ihtiyaca dayalı ürünler tercih edilebilmektedir. Çam kerestesi ile ayak kerestelerinde genelde imalatı yapılmaktadır. Uluslararası taşımacılık ve farklı boyutlardaki tüm ahşap palet ürünlerinizi firmamız değerine nakit olarak satın almaktadır.

Kullanmadığınız ahşap palet ürünleriniz için firmamız toplu olarak alım yapmakta ve genelde çevreci olan ve tekrar kullanıma imkan veren bu paletlerde bakım onarım yaparak tekrar kullanım sağlamaktadır. Hurdaya vermeden, atıl halde bırakmadan önce bizlere ulaşarak hemen fiyat alabilirsiniz.

İstanbul ikinci el palet alınır hizmetimiz sürekli daimi olarak bulunmaktadır. Her ilçe, semt ve bölgeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir