ikinci el palet alanlar

İkinci El Palet Alanlar

Palet kullanımı olan firmalar için ikinci el palet alanlar olarak aynı gün hizmet veriyoruz. Eur/Epal ve Ahşap palet dahil tüm palet çeşitlerinde 2.el ürünlerde nakit ödeme yaparak alım sağlıyoruz. Taşımacılık, depolama, ve daha bir çok endüstride kullandığınız ve artık eskiyen paletlerinizi hurdaya çıkarmadan bizlere ulaşarak kolayca satabilirsiniz.

0 532 382 33 53 telefondan şimdi bizleri arayın hemen gelelim paletleri yerinde görüp fiyat belirleyelim. Firma teknik personelimiz ikinci el palet ürünleriniz için sizlere hemen fiyat teklifi verecek olup sizinde kabul etmeniz halinde ödemesi nakit olarak yapılacak ve kendi araçlarımızla nakliyesi sağlanacaktır.

ikinci el euro palet alanlar

 

İkinci El Euro Palet Alanlar

Eur / Epal palet ürünleri daha fazla ihracat yapan firma ve şirketler bünyesinde kullanılmaktadır. Kullanımında Avrupa birliği standart ve kriterleri bulunan paletler ortalama 120cm'e 80cm ebatlarındadır. Ortalama 78-80 adet çivi kullanımı yapılan bu paletler için standartlardan taviz verilmemektedir. Uluslararası demiryolları birliği tarafından DIN 15146 tarifine göre ölçülendirilmiştir. Euro palet kısaltılarak EUR olarak kullanılmakta ve gerekli olan standartlar paletlerin dayanıklılığı amacı ile belirlenmiştir. 

İstanbul ikinci el palet alanlar olarak geri dönüşüme en uygun olan ve tamir olanağı bulunan Eur paletler için en iyi fiyat teklifini veriyoruz. Müşterilerimizden satın alınan tüm Epal ve Euro paletler uzmanlarımız tarafından tamirat yapılmakta ve kullanıma uygun paletler tekrar satışa sunulabilmektedir.

İstanbul İkinci El Palet Alan Yerler

Adresinizden en iyi fiyatlarla ikinci el paletlerinizi hemen satın alıyoruz. Bizi arayın bir kaç saat içerisinde paletçi ekibimiz adresinizde olsun

ikinci el ahşap palet alanlar

İkinci El Ahşap Palet Alanlar

Euro paletler haricinde şehir içi taşımacılık, konteyner ve depolama içinde kullanılan bir çok farklı ebat ve teknik özelliklerde paletlerde bulunmaktadır. Bipalet firması olarak her ür çeşitlerdeki paletlerde alım sağlıyoruz. İstanbul ikinci el paletçi olarak tüm semtlerimizde ve ilçelerimizde aynı gün adresten alım yapmaktayız. Sayısı ve teknik detayları her ne olursa olsun bizlere ulaşarak hemen paletlerinizi değerinde satabilirsiniz.

istanbul 2.el palet alanlar

İstanbul 2.El Palet Alanlar

Palet satışlarında üretici firma bulmak kolay iken 2.el palet alım satım yapan firma sayısı her bölgede azdır. 2.el palet alanlar olarak en yaygın hizmet ağına sahip ender firmalardan biriyiz. Şimdilik sadece palet alımını İstanbul ilçelerinde bölgesel olarak sağlamaktayız.

İkinci el palet alanlar arayışınız varsa sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız. Palet satmak isteyen müşterilerimize en hızlı ve etkili şekilde hizmet vermekteyiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir