çıkma palet fiyatları

Çıkma Palet Fiyatları

Bipalet ekiplerimiz elinizde bulunan tüm çıkma paletleri satın almaktadır. 2020 çıkma palet fiyatları için en iyi fiyat teklifini veriyoruz. Satmak istediğiniz paletleri ekibimize ulaşarak nakit olarak değerlendirebilirsiniz. Paletlerin mevcut durumlarına göre, model ve adet sayılarına göre fiyat teklifi vermekteyiz. Dilerseniz bizlere ulaşarak yerinizde ücretsiz keşif hizmeti de alabilirsiniz.

İstanbul Çıkma Palet Alan Yerler

İstanbul da çıkma palet alan firma ve şirket bulmanız pek kolay değildir. Bu alanda uzmanlaşmış firma sayısı ülke genelinde de oldukça azdır. Bipalet firmamız ise tamamen ikinci el palet alım satım konusunda profesyonel hizmet sağlamaktadır. Ahşap palet, euro palet, tahta palet dahil tüm ürünlerde alım yapıyoruz. Depolarda kullanılmış paletler oda farklı amaçla kullandığınız ve artık boşta duran tüm paletlerinize talibiz.

Elinizdeki adetli paletler için bizlere canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Çıkma palet fiyatları verebilmemiz için paletlerinin en son güncel halini görmemiz gerekmektedir. WhatsApp hattından dilerseniz paletlerinizin fotoğrafını çekerek bizlere ulaştırabilirsiniz.

Çıkma Paletler Nakit Alınır

Palet alışverişlerimizde tüm müşterilerimize kesinlikle yerinde nakit ödeme yapıyoruz. Piyasa koşulları baz alınarak gerçek fiyatlarını belirliyor, teklifimizi veriyor ve talebiniz halinde ödemelerinizi nakit yapıyoruz. Firma güvencesi ile sizlerde hemen kolayca kullanmadığınız paletlerinizi satabilirsiniz. 2.el palet konusunda İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde her gün hizmet vermekteyiz.

Çıkma palet fiyatları almak için 0 532 382 33 53 hattımızdan bizi arayınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir